18.5.2013 – Záhoří – muži I se umístili na 2. místě s časem 28,2 s

18.5.2013 – Záhoří – muži II se umístili na 3. místě s časem 32 s

18.5.2013 – Záhoří – ženy se umístily na 1. místě s časem 28,5 s

1.6.2013 – Milevsko (okresní soutěž) – muži I se umístili na 2. místě s časem 29,06 s

1.6.2013 – Milevsko (okresní soutěž) – veteráni se umístili na 2. místě s časem 41,79 s

15.6.2013 – Paseky – muži I se umístili na 6. místě s časem 38,21 s

29.6.2013 – Albrechtice nad Vltavou – muži I se umístili na 1. místě s časem 25,66 s

29.6.2013 – Albrechtice nad Vltavou – muži II se umístili na 3. místě s časem 29,16 s

29.6.2013 – Albrechtice nad Vltavou – ženy se umístily na 1. místě s časem 32,13

29.6.2013 – Milevsko (noční soutěž) – muži I se umístili na 6. místě s časem 31,68 s

29.6.2013 – Radobytce (noční soutěž) – muži II (veteráni) se umístili na 1. místě s časem 51 s

13.7.2013 – Bavorov – muži I se umístili na 2. místě s časem 23,54 s

13.7.2013 – Boudy (paralelní soutěž) – muži II (doplněni o 2 ženy) se umístili na 3. místě

20.7.2013 – Milenovice – muži I se umístili na 2. místě s časem 26,63 s

20.7.2013 – Milenovice – ženy se umístily na 2. místě s časem 28,69 s

10.8.2013 – Skály – muži I se umístili na 3. místě s časem 26,49 s

10.8.2013 – Skály – ženy se umístily na 2. místě s časem 26,68 s

10.8.2013 – Čestice (noční soutěž) – muži I se umístili na 9. místě s časem 37,48 s

10.8.2013 – Čestice (noční soutěž) – veteráni se umístili na 3. místě s časem 28,92 s (dráha na 3B)

10.8.2013 – Čestice (noční soutěž) – ženy se umístily na 5. místě s časem 43,48 s (dráha na 3B)

17.8.2013 – Krč – muži I se umístili na 1. místě s časem 26,84 s

17.8.2013 – Krč – ženy se umístily na 10. místě s časem 46,69 s

17.8.2013 – Chřešťovice – děti se umístily na 1. místě

17.8.2013 – Chřešťovice (noční soutěž) – muži I se umístili na 1. (Vltavský pohár) a 2. místě s časem 23,05 s

17.8.2013 – Chřešťovice (noční soutěž) – muži II se umístili na 3. (Vltavský pohár) a 6. místě s časem 25,90 s

17.8.2013 – Chřešťovice (noční soutěž) – ženy se umístily na 1. (Vltavský pohár) a 1. místě s časem 26,80 s

24.8.2013 – Milevsko – muži I se umístili na 1. místě s časem 26,00 s

24.8.2013 – Milevsko ženy se umístily na 1. místě s časem 30,97 s

24.8.2013 – Jamný – muži I se umístili na 1. místě s časem 25,70 s

24.8.2013 – Jamný – muži II se umístili na 3. místě s časem 29,60 s

24.8.2013 – Jamný – ženy se umístily na 6. místě s časem 50,20 s

31.8.2013 – Jehnědno – muži I se umístili na 12. místě s časem 41,28 s

31.8.2013 – Jehnědno – ženy se umístily na 1. místě s časem 27,41 s

7.9.2013 – Údraž – muži I se umístili na 1. místě s časem 21,5 s

7.9.2013 – Údraž – veteráni se umístili na 1. místě s časem 53,8 s (neplatný pokus)

7.9.2013 – Údraž – ženy se umístily na 3. místě s časem 48,9 s

7.9.2013 – Údraž – děti se umístily na 2. místě s časem 34,4 s

14.9.2013 – Vlastec – muži I se umístili na 1. místě (Vltavský pohár) a 1. místě s časem 26,2 s

14.9.2013 – Vlastec – muži II se umístili na 2. místě (Vltavský pohár) a 2. místě s časem 27,4 s

14.9.2013 – Vlastec – ženy se umístily na 2. místě (Vltavský pohár) a 3. místě s časem 32,7 s

21.9.2013 – Zvíkovské Podhradí – muži I se umístili na 1. místě (Vltavský pohár, O pohár starosty) s časem 28,45 s

21.9.2013 – Zvíkovské Podhradí – muži II se umístili na 3. místě (Vltavský pohár, O pohár starosty) s časem 31,21 s

21.9.2013 – Zvíkovské Podhradí – ženy se umístily na 1. místě (Vltavský pohár, O pohár starosty) s časem 30,15 s

28.9.2013 – Jehnědno – muži I se umístili na 1. místě s časem 22,59 s

28.9.2013 – Jehnědno – veteráni se umístili na 1. místě s časem 29,89 s

28.9.2013 – Jehnědno – ženy se umístily na 1. místě s časem 36,59 s

5.10.2013 – Paseky – muži I se umístili na 1. místě s časem 31,81 s

5.10.2013 – Paseky – veteráni se umístili na 4. místě s časem 47,73 s

5.10.2013 – Paseky – ženy se umístily na 1. místě s časem 38,49 s