8.5.2015 – Jehnědno – muži A se umístili na 11. místě s NP

8.5.2015 – Jehnědno – muži V se umístili na 2. místě s časem 40,35 s

8.5.2015 – Jehnědno – ženy se umístily na 7. místě s časem 37,23 s

24.5.2015 – Lišov (JHČL) – 42. místo s NP

6.6.2015 – Milevsko (okresní soutěž) – muži A se umístili na 3. místě

štafeta 4×100 m – 4. místo s časem 72,13 s

100 m překážek – 5. místo

– Ušatý Zdeněk – 8. místo s časem 20,77 s

– Kousal Lukáš – 15. místo s časem 21,36 s

– Malkus Jiří – 27. místo s časem 23,55 s

– Ušatý Radek – 31. místo s časem 24,53 s

– Pleskač Jiří – 36. místo s časem 25,19 s

– Lívanec Emil – 56. místo s časem 33,14

– Malkus Miroslav – 62. místo s časem DNF

požární útok – 3. místo s časem 34,01 s

6.6.2015 – Milevsko (okresní soutěž) – ženy se umístily na 3. místě

štafeta 4×100 m – 2. místo s časem 83,29 s

100 m překážek – 3. místo

– Marie Bártová (SDH Zvíkovské Podhradí) – 1. místo s časem 21,41 s

– Veronika Ušatá – 4. místo s časem 22,68 s

– Michalová Lucie (SDH Skály) – 10. místo s časem 24,75 s

– Stropnická Kristýna (SDH Chřešťovice) – 15. místo s časem 25,93 s

– Kozáková Petra – 18. místo s časem 26,75 s

– Matějková Renata (SDH Záhoří) – 22. místo s časem 28,27 s

– Kozáková Kateřina – 24. místo  s časem 28,71 s

– Seberová Šárka (SDH) – 25. místo s časem 29, 01 s

požární útok – 3. místo s časem 48,90 s

20.6.2015 – Mirotice – muži A se umístili na 3. místě s časem 25,47 s

20.6.2015 – Mirotice – muži V se umístili na 4. místě s časem 41,66 s

20.6.2015 – Mirotice – ženy se umístily na 6. místě s časem 37,24 s

11.7.2015 – Paseky – muži A se umístili na 2. místě s časem 29,4 s

11.7.2015 – Paseky – muži V se umístili na 2. místě s časem 39,85 s

11.7.2015 – Paseky – ženy se umístily na 2. místě s časem 32,6 s

12.7.2015 – Krč (JHČL) – muži A se umístili na 13. místě s časem 20,27 s

18.7.2015 – Zbelítov – muži A se umístili na 1. místě s časem 26,7 s

18.7.2015 – Zbelítov – muži V se umístili na 2. místě s časem 41,85 s

18.7.2015 – Zbelítov – ženy se umístily na 8. místě s NP

15.8.2015 – Krč – muži A se umístili na 3. místě s časem 26,2 s

15.8.2015 – Krč – muži V se umístili na 6. místě s časem 42,79 s

15.8.2015 – Krč – ženy se umístily na 3. místě s časem 35,82 s

22.8.2015 – Nový Dvůr – muži A se umístili na 4. místě s časem 28,72 s

22.8.2015 – Nový Dvůr – muži V se umístili na 6. místě s časem 57,02 s

22.8.2015 – Nový Dvůr – ženy se umístily na 3. místě s časem 31,08 s

5.9.2015 – Blatná – noční soutěž – muži se umístili na 2. místě

12.9.2015 – Skály – muži A se umístili na 10. místě s NP

12.9.2015 – Skály – muži V  se umístili na 4. místě s časem 38 s

12.9.2015 – Skály – ženy se umístily na 3. místě s časem 28,09 s

3.10.2015 – Paseky – muži A se umístili na 2. místě

3.10.2015 – Paseky – ženy se umístily na 1. místě

10.10.2015 – Jehnědno – muži A se umístili na 1. místě (Vltavský pohár) a na 2. místě (Memoriál)

10.10.2015 – Jehnědno – muži V se umístili na 3. místě (Vltavský pohár) a na 1. místě (Memoriál)

10.10.2015 – Jehnědno – ženy se umístily na 1. místě (Vltavský pohár) a na 1. místě (Memoriál)